MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

14.11.16

INFOSTRADA już jutro!

Trwają ostanie przygotowania do Targów Energetycznych ENERGETICS, Targów Technologii Szerokopasmowych INFOSTRADA oraz Wschodnich Dni Kooperacji. Serdecznie zapraszamy na uroczyste otwieracie Targów, które odbędzie się jutro (15 listopada, wtorek) o godz. 11.00 na scenie w Hali C. Przypominamy, że dla zwiedzających wstęp na targi jest bezpłatny po rejestracji (on-line lub na miejscu podczas trwania Targów). Szczegóły dostępne są w zakładce "Dla zwiedzających".
więcej >>
12.11.2016

Kable, przewody oraz osprzęt do linii WN od Zircon Poland

Zircon Poland Sp. z o.o. to firma inżynieryjno-handlowa specjalizująca się w kablach, przewodach oraz osprzęcie do linii WN. Świadczy usługi projektowe i konsultingowe. Wykonuje także m.in.: projekty i analizy napowietrznych i kablowych linii wysokich napięć. Ich ofertę będziecie mogli sprawdzić na Targach ENERGETICS.
więcej >>
09.11.2016

Dobre praktyki dla budynkowych instalacji telekomunikacyjnych

Dynamiczny rozwój szerokopasmowych łączy Internetowych o przepływności co najmniej 30 Mb/s stawia konkretne wymagania dla wyposażenia techniczno-budowlanego budynków mieszkalnych i otwiera jednocześnie nowe możliwości powstawania inteligentnych instalacji w budynkach wielorodzinnych.Szczegóły tego zagadnienia zostaną poruszone podczas wykładu pt.: "Dobre praktyki dla budynkowych instalacji telekomunikacyjnych". Zapraszamy 16  listopada 2016 w godzinach 13.45 – 14.45 do sali konferencyjnej B2B. Wykład poprowadzi Pan Jacek Szymczak - Prezes STP XXI. Zapraszamy! 
08.11.16

Instalacje światłowodowe, LAN, TV-sat bez tajemnic

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematem instalacji światłowodowych, LAN, TV-sat na wykład pt.: "Instalacje Światłowodowe, LAN, TV-sat i koncentryczne w budynkach wielorodzinnych w 3 lata od wejście w życie Rozporządzenia Dz. U. 1289 z dnia 22.11.2012. Czy kable teletechniczne w ilości 5 szt. powinny być układane między każdym lokalem a Punktem Styku z operatorem telekomunikacyjnym?". Wykład odbędzie się 16 listopada w godz. 12.30 – 13.30 w sali konferencyjnej B2B. Prelegent: Jacek Kosiorek, Prezes Polskiej Izby Radiodyfuzji Cyfrowej. 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9