MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Strona główna


 

INFOSTRADA 2016

Targi Technologii Szerokopasmowych
15 - 17 listopada


Już jesienią odbędzie się VI edycja Targów Technologii Szerokopasmowych INFOSTRADA 2016. Po raz kolejny będą mieli Państwo okazję na wymianę wiedzy i doświadczeń oraz zapoznanie się z nowościami dotyczącymi infrastruktury telekomunikacyjnej, budowy i wykonawstwa sieci szerokopasmowych.


Targi INFOSTRADA to doskonałe miejsce nie tylko dla przedstawicieli administracji publicznej. To również okazja na zapoznanie się ze szczegółami projektu przez firmy telekomunikacyjne, zainteresowane realizacją oraz użytkowaniem powstających w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa sieci szerokopasmowych i wymianę dotychczasowych doświadczeń, a także prezentację ofert i rozwiązań wspierających rozbudowę sieci szerokopasmowych.


Miniona edycja Targów zbiegła się z rozpoczęciem realizacji Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-2020. Zakłada on wykorzystanie możliwości cyfrowych do poprawy jakości życia, m.in. poprzez zapewnienie powszechnego dostępu do szerokopasmowego internetu, zwiększenie dostępności e-usług publicznych i cyfryzację procesów administracyjnych oraz stałe podnoszenie kompetencji cyfrowych we wszystkich grupach społecznych. 
W TYM SAMYM CZASIE